Оперативна поліграфія 

 

У сучасному світі оперативна поліграфія є невід'ємною частиною передачі інформації. Завдяки наявності необхідного обладнання, компанія «Мегапрінт» надає послуги копальні центру, а також будь-якого типу друку. У нашій компанії реалізований значний спектр послуг копіювання та друку чорно-білих, кольорових документів на належному рівні і в найкоротші терміни. Наш копі центр займає достатній сегмент ринку не тільки в Києві, а й по всій Україні. Використовуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта і незмінна якість готових відбитків, копіцентр компанії «Мегапрінт Сервіс» має в своєму розпорядженні до себе все більше клієнтів і забезпечує постійні приплив клієнтів, що в сучасній поліграфії важливо.

Що пропонує наш копіцентр?

Підготовка до друку:

Створимо, підготуємо і адаптуємо Ваш макет до вимог друку.

Друк:

  • Продемонструємо тестовий відбиток і роздрукуємо тираж на різографі, цифровому, офсетному апараті, на плоттері (широкоформатний друк).

Основні послуги
Якщо Вас цікавить якісний копіцентр в Києві, тоді послуги компанії «Мегапрінт Сервіс» для вас.

Послуги нашої компанії:

  1. Цифровий друк
  2. Широкоформатний друк
  3. Оперативна поліграфія забезпечується обладнанням високої якості, за допомогою якого ви зможете в призначений термін отримати готові відбитки бути впевненими, що матеріали задовольнять кінцевого споживача.

Цифровий друк використовується для оперативних робіт відносно невеликими тиражами і має більш високу вартість за одиницю продукції в порівнянні з офсетним друком.

Офсетний друк використовується для друку середніх і великих тиражів.

Шовкотрафаретний друк дозволяє втілити найнеймовірніші забаганки замовника, в тому числі друк білим кольором, золотом, сріблом, квітами Pantone і т.п.

Робота в копіцентрів виконується спеціально навченим персоналом, основним завданням якого є задоволення потреб споживачів і забезпечення найкращої якості готової продукції.

Поліграфічні послуги нашого центру
Купуючи в нашій компанії послуги поліграфії, ви зможете оперативно отримати необхідні послуги і бути впевненими в їх високій якості. Для оптових клієнтів у нас діє гнучка система знижок.

Широкоформатний друк
Ми надаємо послуги з друку банерів, плакатів, а також зовнішньої реклами, на виході забезпечуючи високу якість готових виробів. Кінцева вартість виробів буде залежати від вимог замовника. Важливу роль відіграє обробка після друку Вашого замовлення. Послуги поліграфії різноманітні, тому терміни виконання часто залежать від багатьох чинників: вибір формату, типу паперу, на якій буде виконуватися замовлення, тираж і терміни виконання, обумовлені із замовником. Різниться також друк для використання всередині приміщення і зовні.

Вартість кожного замовлення розраховується індивідуально, враховуючи, що на остаточну цифру впливає велика кількість чинників: формат, тип паперу, кольоровість, тираж, терміни виконання і т.д ..

Не останнє місце в ряду чинників, що впливають на вартість, займає післядрукарська обробка Вашого замовлення.

Підсумовуючи, можна сказати, що наші можливості дозволяють запропонувати Вам рішення по друку як однієї візитної картки, так і тиражу глянцевого каталогу.