телефон сервісного центру : (044) 425-14-14

 

Ремонт і сервісне обслуговування  офісної техніки це певний комплекс робіт, що проводиться з метою усунення відмов або несправностей техніки, що б відновити працездатність оргтехніки.

Ми займаємося ремонтом різних видів копіювальних апаратів, факсимільної техніки, принтерів, а так само інших багатофункціональних пристроїв.

Обслуговування техніки має в виттям складі певний перелік заходів з діагностики, профілактики та ремонту офісної техніки, а так само проводитися аналіз працездатності та експлуатації різних видів офісної техніки.

Діагностика і профілактика техніки

 • Діагностикою оргтехніки називається певний комплекс робіт, що проводяться для встановлення загальної оцінки працездатності техніки і її елементів, а так само з'ясування причин, через які Оона не здатна працювати.
 • Профілактикою оргтехніки називається певний комплекс робіт, які виконуються з метою підтримки техніки в постійному працездатному стані.

Наші фахівці розвиваються в своїй майстерності одночасно з розвитком офісної техніки. Ми обслуговуємо різні види і марки техніки. І ми завжди готові допомогти вам і зробити якісну роботу в максимально короткий для цього термін.

Завдання, які ми ставимо перед собою

Одна з основних завдань нашої фірми, контроль і підтримання в наявності всіх необхідних матеріалів для ремонтування техніки і заміни в ній запчастин, а так само контроль за якістю виконання роботи нашими інженерами.

Інженерами нашого сервісного центру «Мегапрінт Сервіс» виконуються ремонт оргтехніки, а так само її обслуговування в кількох видах:

 1. У вас є можливість доставити вашу техніку в наш центр. При цьому ми можемо в вашій присутності провести діагностику техніки, розповісти вам про проблему і яким чином її можна буде усунути, а так само сказати вам терміни виконання ремонту.
 2. Так само у вас є можливість, викликати нашого інженера в ваш офіс , і він зробить діагностику на місці, і або відразу проведе ремонтні роботи, або якщо там висока складність роботи, порекомендує привести її до нас в центр. Крім цього, у нас є можливість зробити обслуговування і заправку вашої техніки прямо у вас а місці.

На предоставляеми нами види робіт з обслуговування і ремонту копіювальної, факсимільної та іншої офісної техніки, ми надаємо гарантію.

Ремонт і сервісне обслуговування копіювальних апаратів

Що б техніка прослужила вам максимально довгий термін, і ви не турбувалися про те, що в найважливіший момент ваш копіювальний апарат може зламатися, в наших можливостях запропонувати вам сервісне обслуговування вашої копіювальної техніки.

Наші майстри будуть обслуговувати вашу техніку, стежити за тим як своєчасно потрібно буде використовувати витратний матеріал, а так само які елементи техніки мають бути своєчасної заміни.

Ремонт і сервісне обслуговування МФУ
Наші майстри готові виконати будь-які види ремонту МФУ або його обслуговування наприклад:

 • установка;
 • настройка системи безперервної подачі чорнила;
 • заміна роликів;
 • ремонт механікі пристрою; 

І багато іншого. Так як цими пристроями ви користуєтеся досить часто через їх зручності і хорошою вироблення, то вони найбільш схильні до різних поломок. Ми можемо виконати для вас так само терміновий ремонт техніки з викликом наших сервісних інженерів на місце. Він в свою чергу оцінить можливість ремонту, чи потрібно міняти будь-які деталі, а так само відповість на всі ваші запитання.

Ремонт і обслуговування принтерів

Як і повз цього наш сервісний центр так само спеціалізується і на ремонті принтерів, а так само на їх післягарантійному обслуговуванні в не залежності від того лазерний він або струменевий.

У нас завжди є запчастини та витратні матеріали для різних моделей принтерів.

Наш сервіс має великий досвіду в обслуговуванні друкарської техніки, так як за обслуговуванням до нас звертаються як приватні особи, так і фірми. Ми завжди дотримуємося політики орієнтування на клієнта і його потреби щодо обслуговування різних видів техніки.

лазерні принтери

Говорячи про принципи роботи лазерних принтерів, варто відзначити, що їх робота схожа на роботу більшості копіювальних апаратів. Проте якість друку навіть чорно білого тексту, не кажучи вже про зображення на цьому виді принтерів досить велике як і швидкість друку. Крім того, ресурси лазерного принтера дозволяють в середньому друкувати від 8 до 12 тисяч копій за місяць. Проте не варто забувати про те, що будь-яка техніка зношується і що б вона довго працювала за нею потрібен професійний догляд і діагностика. Наша компанія «Мегапрінт Сервіс» займається ремонтом лазерних принтерів і завжди готова вам допомогти.

струменеві принтери
Говорячи про струменевих принтерах, варто відзначити, що за якістю друку вони все ж трохи поступаються лазерним, проте працюють вони тихіше, а зображення друкуються в достатній високій якості. Зберігання ж чорнила в даному виді принтерів здійснюється декількома методами, що підвищує продуктивність даного виду принтерів. Крім звичайних чорно-білих струменевих принтерів, є так само і кольорові, які можуть друк високоякісні кольорові зображення.

Однак, така продуктивність даного виду принтерів потребує діагностиці і правильному способі заміни чорнила. У свою чергу ми можемо допомогти вам в обслуговуванні, як звичайного чорно-білого принтера, так і в обслуговуванні кольорового струменевого принтера, а так же зайнятися діагностикою та ремонтом вашого струменевого принтера.

Представляємо вам найбільш часті несправності більшості принтерів:

 1. Ваш принтер тягне папір або ж вона в ньому застрягла;
 2. На папері після роздруківки залишаються смуги і плями від фарби;
 3. Комп'ютер не бачить ваш принтер;
 4. При друку, принтер видає помилку і не друкує;
 5. Принтер видає різні нехарактерні для нього звуки;

Це короткий перелік проблем пов'язаних з принтером, в свою чергу якщо ці проблеми є, вам слід в будь-якому випадку звернутися до майстра, щоб провести необхідну діагностику і з'ясувати проблему такої роботи.

Представляємо вам так само невеликий список послуг, які ми готові надати:

 • Діагностування лазерного принтера;
 • Заправка вашого принтера необхідними витратними матеріалами;
 • Ремонт і заміна деталей принтера будь-якого рівня складності;
 • Заміна ролика захоплення папери, а так само заміна гальмівної площадки в вашому принтері;
 • Ремонт фотобарабана, а так само заміна термоплівки в принтері.

Це короткий перелік наших послуг, так як іноді для виявлення проблеми необхідно діагностувати принтер, і бачачи необхідну область роботи, говорити про те, які конкретно проблеми є і яким чином ми можемо їх усунути.

Так як наша компанія «Мегапрінт Сервіс» займається ремонтом офісної техніки більше 12 років, ми завжди готові надати високоякісну допомогу по ремонту і обслуговування офісної техніки.

У тому випадку, якщо у вас виникли якісь питання, ви зацікавлені у співпраці з нами, або ж ви хочете стати нашим клієнтом, ви можете зв'язатися з нами за вказаними на сайті контактними даними. Ми готові надати вам всі необхідні консультації щодо ремонту та обслуговування вашої техніки.

Ми дбаємо про свій статус і гарантуємо якість виконуваної нами роботи.