Компанія “Мегапринт” інсталювала потужну Xerox® PrimeLink® C9070 в поліграфічному центрі «Графіка» (м. Житомир). В результаті вдалося підвищити якість друку, оптимізувати час виконання замовлень, розширити асортимент продукції, скоротити витрати на друк та обслуговування техніки.

Нова Xerox® PrimeLink® C9070 допомогла поліграфічному центру «Графіка» швидше виконувати замовлення і забезпечувати стабільно високу якість друку.Тому, вдалося збільшити обсяг замовлень кольорової продукції на 23% та значно розширити асортимент, завдяки можливості Xerox® PrimeLink® C9070 друкувати на щільних та дизайнерських матеріалах, в тому числі щільністю до 350 г/м2.

Завдяки надійності Xerox PrimeLink C9070, поліграфічному центру «Графіка», вдалося значно знизити собівартість продукції. Ефективність виробництва підвищилася.

Ми намагаємося відслідковувати сучасні тренди і пропонувати нашим замовникам найкращі рішення. Інсталяція Xerox PrimeLink C9070 стала важливим кроком у розвитку нашої компанії. Ми вдячні співробітникам Мегапринт за допомогу у виборі техніки та лояльний підхід. Задоволені власним вибором, вбачаємо в Xerox PrimeLink C9070 та в партнерстві з “Мегапринт” великий потенціал.”- говорить Дмитро Михайлович Кирилюк, співвласник поліграфічного центру «Графіка». “Ми вибрали Xerox PrimeLink C9070 завдяки найкращому на ринку співвідношенню ціна та якість, надійній конструкції, простоті налаштування та експлуатації.”

Проект з вибору та інсталяції Xerox PrimeLink C9070 реалізовано у співпраці з компанією Мегапринт— платиновим партнером Xerox.

Поліграфічний центр «Графіка» вже 20 років працює на ринку поліграфічних послуг. Весь час він розвивається, розширює асортимент продукції та послуг. — говорить Валерій Косминін, керівник відділу продажів компанії "Мегапринт". — Інсталяція Xerox PrimeLink C9070 допомагає компанії зробити суттєвий крок у розвитку виробництва поліграфічної продукції та вийти на більш високий рівень роботи з клієнтами”.