Відеореєстратори 2E на магнітних тримачах

Тримачi для моделей 2E-Drive 550 Magnet і 2E-Drive 700 Magnet надійно кріпляться до внутрішньої поверхні лобового скла та мають невеликий індикатор живлення з м’яким світлом. Відеореєстратори легко знімаються і встановлюються завдяки потужним магнітам. Не треба щоразу коригувати корпус пристрою, направляючи об’єктив. Кабель живлення під’єднують один раз безпосередньо до кронштейна – можна забути про щоденне ввімкнення і вимкнення кабелю.

 

 • Автомобільні відеореєстратори 2Е – не розкіш, а щоденна необхідність •

 • Це важливий гаджет, що може зберегти час, нерви та навіть врятувати життя •

 • Пояснювати поліцейському, у якій смузі та з якою швидкістю рухався автомобіль? Або просто показати відеоролик спірного моменту на дорозі? •

 • Трапилося стати свідком тієї чи іншої події на дорозі? Цей малопомітний пристрій зафіксує всі події з високою якістю зображення •

2E-Drive 550 Magnet

Код товару: 2E-DRIVE550MAGNET

У корпусі молодшої моделі розміщено шестишарову скляну лінзу й інфрачервоний фільтр. Загартоване скло надійно оберігає від подряпин або розбиття IPS-дисплея. Сенсор Sony і надійний процесор Novatek дають змогу досягти роздільної здатності зображення Full HD. Родзинкою моделі є магнітний кронштейн зі спеціальним захватом для забезпечення жорсткої фіксації пристрою. Цей кронштейн повністю закриває слот для картки пам’яті – ані пил, ані волога не потраплять. Необхідно протерти вологою серветкою внутрішню поверхню лобового скла? Або замовили прибирання салону на автомийці? Не проблема. Слот, як і картку пам’яті, повністю захищено.

Сам по собі відеореєстратор не впаде з тримача, а зняти пристрій рукою не становить жодних труднощів. Також важливою відзнакою цієї моделі є посилений акумулятор ємністю 420 мА год.

2E-Drive 700 Magnet

Код товару: 2E-DRIVE700MAGNET

Потрібен потужний та надійний автомобільний відеореєстратор із магнітним тримачем? Не ба­жаєте щодня вмикати та вимикати кабель живлення? Із 2E-Drive 700 Magnet – старшою моделлю відеореєстратора – більше немає необхідності це робити.

Висока якість відео. Надійне кріплення на двох магнітах. Чудовий запис аудіо. Чітке визначення місцезнаходження пристрою. Знімний магнітний модуль GPS. Сенсор Sony та процесор Novatek. IPS-дисплей захищено загартованим склом. Шестишарова найкраща скляна лінза й інфрачервоний фільтр. Користувачі дістануть відео­файли не тільки з роздільною здатністю Full HD, а й із високою якістю звуку.