Компанія ASUS повідомляє про початок продажу в Україні веб-камери ASUS Webcam C3. Вона покликана поліпшити якість робочих відеодзвінків, а також ігрових трансляцій за рахунок низки технічних рішень.

Зокрема, ASUS Webcam C3 дозволяє вести відеотрансляції у форматі Full HD (з роздільною здатністю 1080p) і з частотою 30 кадрів на секунду, так що відеоряд сприймається плавним, природним і чітким. Установлений у веб-камері ширококутний об’єктив дозволяє захопити більше простору навколо спікера без ефекту «риб’ячого ока», тому вона ідеально підходить для відеоконференцій, віддаленої роботи або чатів із двома або більше учасниками, які сидять поруч.

Для забезпечення якісної трансляції звуку, ASUS Webcam C3 оснащена двома вбудованими мікрофонами, які для фільтрації навколишніх шумів, наприклад шуму вентилятора ПК, клацань клавіатури, звуків гри та сторонніх голосів, формують вузьку діаграму спрямованості, тому з іншого кінця ваш голос завжди буде звучати голосно й чітко.

Зручність установлення та використання веб-камери гарантує фіксатор із регульованим вертикальним нахилом (до 90°) і можливістю повороту на будь-який кут (до 360°) по горизонталі.

Веб-камера ASUS Webcam C3 сумісна з платформами ПК, Mac і Chrome OS, а підключається за допомогою інтерфейсу USB, що робить її ідеальним інструментом для відеоконференцій, відеодзвінків, а також дистанційного навчання.