«Колір спрощує сприйняття інформації і допомагає привертати увагу до ключових деталей. З запуском принтера Xerox C230 і БФП Xerox C235 ці переваги стали ще доступнішими для малого і середнього бізнесу, - коментує Вадим Чебанов, менеджер з маркетингу продукції компанії Xerox. - Нові моделі об'єднують якість, надійність і високу для свого класу продуктивність з ергономічністю, яка не менш важлива для ефективної роботи».

Завдяки невеликим габаритам принтер Xerox C230 і БФП Xerox C235 легко впишуться в робочий простір навіть при нестачі вільного місця, а низький рівень шуму зробить експлуатацію пристроїв більш комфортною. Новинки зможуть повністю задовольнити потреби СМБ в кольорових документах, виконуючи двосторонній друк зі швидкістю 22 сторінки в хвилину і витримуючи навантаження до 30 тисяч сторінок на місяць. При цьому роздільна здатність друку 4800 Color Quality у обох моделей забезпечить високу якість і деталізацію.

Поряд з можливостями друку БФП Xerox C235 дозволяє сканувати, копіювати і відправляти документи факсом без покупки додаткового устаткування. Автоподатчик забезпечує високу швидкість оцифровки, передаючи на сканер до 20 оригіналів за хвилину. Результати сканування можна зберігати на настільному комп'ютері, можна надсилати електронною поштою або через USB-інтерфейс.

Xerox C230 і Xerox C235 не вимагають довгої і складної настройки. Будь-який користувач зможе самостійно підготувати пристрої до експлуатації, виконавши автоматичну установку драйверів за допомогою інтелектуального рішення Xerox Smart Start Installer. А додаток Xerox Print & Scan Experience дозволить запускати складні завдання друку, сканування та копіювання одним натисканням миші.

На додаток до інтерфейсів Ethernet і USB новинки підтримують просте і безпечне підключення по Wi-Fi з комплексним захистом конфіденційних даних. Це дозволяє швидко організувати роботу з дому або через корпоративну мережу, використовуючи настільні комп'ютери і ноутбуки. Також за наявності з'єднання з мобільних пристроїв на базі технологій Apple AirPrint, Chromebook, Mopria і Wi-Fi Direct.

Принтер Xerox C230 і БФП Xerox C235 вже доступні для замовлення в Україні.