Xerox Workplace Suite - це сервер управління друком, який забезпечує автентифікацію, контроль витрат, безпеку вмісту та мобільність. Розроблений для установки на сервері для приватного, безпечного розгортання на місці, гнучкий модульний підхід дозволяє ліцензувати функції, які відповідають вашим потребам у бізнесі, незалежно від кількості пристроїв, які у вас є.

 

Аутентифікація та контроль доступу

Варіанти автентифікації сумісні з широким спектром стандартних захищених зчитувачів та карток. Виберіть аутентифікацію карткою, без картки або навіть з мобільного пристрою за допомогою NFC, програми Xerox Print Portal та QR-коду для розблокування пристроїв. Використовуйте основні правила друку, щоб контролювати витрати та обмежувати доступ до пристроїв та функцій на рівні користувача або груп користувачів.

Можливість єдиного входу (SSO) до будь-якої служби, що підтримує систему єдиного входу на вашому принтері - наприклад, до хмарних сервісів тощо. Зручно автентифікуйтесь на принтері один раз за допомогою вашої картки, мобільного пристрою або облікових даних, а потім надійно отримайте доступ до всіх ваших програм із підтримкою єдиного входу, не виконуючи додаткових трудомістких кроків входу.

Захист вмісту

Наша функція захисту вмісту захищає від втрати даних або втрати інтелектуальної власності шляхом пошуку у всіх документах, скопійованих, відсканованих або роздрукованих через БФП, певних термінів або текстових рядків заданих адміністратором (наприклад, конфіденційно, лише для внутрішнього використання тощо). Якщо збіг буде знайдено, сповіщення - разом із деталями роботи та вмістом - буде надіслано адміністратору для подальших дій.

Мобільний друк

Зробіть друк з мобільних пристроїв гнучким та простим. Надсилайте завдання друку з пристроїв з ОС Windows, Google Chromebook, Mac OS, Linux та друку мобільних додатків для планшетів iOS, Android та Windows Surface. Традиційний робочий процес друку Pull-Print надсилає завдання в одну чергу та друкує по мірі необхідності.

Облік, звітність та правила

Адміністратори можуть встановлювати правила контролю доступу та правила друку, а також уважно відстежувати друк у всій організації за допомогою консолідованих можливостей звітності та обліку. Xerox Workplace Suite як сервер управління друком інтегрується з мережевим обліком.

Ваші виклики

Іноді захист принтерів та документів є низьким у списку пріоритетів.

Оскільки принтери та багатофункціональні пристрої стають розумнішими та все щільніше поєднуються із системами, що використовуються у вашому бізнесі, вам потрібен простіший спосіб контролю. Вам потрібен простий, але ефективний спосіб дозволити авторизованим користувачам доступ лише до систем, на які вони мають дозвіл, одночасно контролюючи та не допускаючи копіювання, друку та навіть сканування конфіденційних даних за межами вашої мережі.

Безпека

 • Як ви контролюєте та відстежуєте, які користувачі можуть копіювати, друкувати або навіть сканувати документи за межі вашої корпоративної мережі?
 • Як ви здійснюєте моніторинг важливих документів та вмісту документів, щоб запобігти порушенням даних?
 • Як можна підвищити рівень безпеки, не вводячи складних, трудомістких кроків для входу у БФП та доступу до додатків?

Управління друком - контроль витрат

 • Як ви гарантуєте, що конфіденційні документи не друкуються та не залишаються у вихідному лотку вашого спільного принтера, відкриті для перегляду іншими користувачами?
 • Ви хочете, щоб контролювати витрати на друк, завдяки простим звіти на своїх принтерах, щоб визначити, куди друкують ваші користувачі та де приховані ваші високі витрати на використання.
 • Ознайомившись із використанням принтера, ви можете встановити правила друку, щоб переконатися, що користувачі дотримуються політик щодо друку.

Мобільність

 • Оскільки ваш бізнес рухається до більш мобільної робочої сили, вам потрібно переконатися, що вони залишаються продуктивними в дорозі та можуть друкувати документи, що стосуються клієнтів, де б вони не знаходились.
 • Компанії потребують рішень, зручних як для користувачів, так і для ІТ.
 • Як уникнути труднощів із наданням можливості гостям, клієнтам або мобільному персоналу вмикати друк у вашому офісі?
 • Як ви ефективно керуєте потребами друку ваших співробітників за допомогою змішаних мобільних пристроїв, забезпечуючи стабільний безперебійний досвід?

Як Xerox може допомогти

Чому варто обрати Xerox?

Наш відзначений нагородами локальний сервер управління друком пропонує ефективний, модульний та гнучкий підхід до внутрішньої безпеки документів. Додайте можливості, які потрібні саме вам, залишаючи їх в межах власної мережі.

Вирішуються проблеми безпеки:

 • Аутентифікація для управління безпечним доступом до принтера та мережевих систем, із використанням широкого спектру методів автентифікації, включаючи картки доступу та аутентифікацію з мобільних пристроїв.
 • Спрощений досвід безпечного єдиного входу (SSO) для доступу до ваших внутрішніх систем, уникаючи трудомістких кроків.
 • Безпека для відстеження конкретного вмісту документа для отримання попереджень, якщо вказаний вміст або документи копіюються, друкуються або скануються.
 • Вирішуються проблеми, пов’язані з управлінням друком та контролем витрат:
 • Наша функція друку за запитом дозволяє друкувати завдання лише за потреби, коли користувач проходить автентифікацію на принтері. Підтримка принтерів Xerox та інших вендорів.
 • Зручний додаток на екрані БФП дозволяє змінювати, видаляти або редагувати налаштування завдання перед друком - заощаджуючи на витрачених витрачених відбитках.

Вирішуються проблеми мобільності:

 • Мобільне рішення для друку, яке дозволяє користувачам легко знаходити принтери та підключатися до них за допомогою нашого мобільного додатка. Ви можете переглянути всі завдання зі свого мобільного пристрою, розблокувати принтер і надіслати документ напряму для друку або навіть завантажити завдання в чергу для відкладеного друку. Або ви можете просто надіслати свою роботу електронною поштою, щоб отримати відбиток на БФП.
 • Ваші документи Microsoft конвертуються коректно і точно, не хвилюйтеся про втрату зображень, даних або форматування.

ІТ-перевага Xerox

 • Не потрібно керувати унікальними драйверами для кожного принтера у вашій організації. Друкуйте в одній черзі та заберіть свою роботу з будь-якого підключеного до системи принтера.
 • Немає більше сумнівів щодо управління масивом різних мобільних пристроїв та телефонів. Наш мобільний додаток забезпечує безперебійну роботу на всіх телефонах.
 • Скоротіть мережевий трафік, витягнувши завдання безпосередньо з клієнтського програмного забезпечення для ПК, після автентифікації на принтері.
 • Xerox Workplace Suite із гнучким ліцензуванням легко встановлювати та керувати ним.

Принципи ліцензування

Для роботи Xerox Workplace Suite потрібна серверна ліцензія і необхідна кількість «конекторів», що «під'єднують» принтер або БФП до певної функції на сервері.

Серверна ліцензія Print Workflow обов'язкова до придбання. Ліцензія вже містить 2 «коннектора».

Для мобільного друку і аутентифікації за допомогою мобільного телефону потрібна ліцензія Mobile Printing, яка також містить 2 «коннектора».

Для запобігання витоку конфіденційної інформації може застосовуватися аналіз вмісту виконуваних робіт, який вимагає ще одну серверну ліцензію - Xerox Workplace Suite Content Security. Ця ліцензія може купуватися тільки на додаток до ліцензій захищеного друку.

До сервера можна підключити необхідну кількість принтерів і БФП. Необхідна кількість додаткових коннекторів визначається, виходячи з кількості апаратів, які будуть підключені до системи Workplace Suite, а також виходячи з функціоналу, необхідного для апаратів.

Можливості Workplace Suite можна розділити на 4 групи:

Базовий функціонал захищеного друку

 • Авторизація на пристрої
 • Відправлення роботи на друк з ПК за допомогою драйвера принтера і автоматичний друк роботи після авторизації на принтері

Вбудований термінал і мережевий облік

 • ConnectKey-додаток на екрані БФП (вибір робіт, вибір режиму друку і т.д.)
 • Використання механізму мережевого обліку для створення звіту про виконані роботи

Мобільний друк і авторизація за допомогою мобільного телефону через додаток Xerox Workplace

 • Мобільний друк і використання Xerox Workplace в якості мобільного терміналу БФП
 • Сканування QR коду
 • Читання NFC мітки пристрою (тільки для телефонів з підтримкою NFC)

Аналіз вмісту (Content Security)

 • Аналіз вмісту робіт на відповідність ключовими словами (кирилиця не підтримується)

На пристрої, підключеному до Workplace Suite, ми можемо використовувати від однієї до чотирьох функцій. Для реалізації кожної функції необхідний один коннектор.

Наприклад, ми можемо використовувати базовий функціонал захищеного друку - авторизацію і автоматичний друк всіх активних робіт користувача (один коннектор).

І, нарешті, можна додати функціонал Content Security, використавши ще один коннектор.

Таким чином, пристрій може використовувати від одного до чотирьох конекторів.

Отже, для сервера, до якого має бути підключено певну кількість пристроїв, ми повинні спочатку визначити функціонал сервера (Захищений друк, мобільний друк або їх комбінація з аналізом вмісту робіт), а потім визначити, які можливості (з доступних для сервера) необхідні для кожного з пристроїв.

Наприклад, якщо ми хочемо підключити до сервера, який реалізує функціонал Workplace Suite, 10 недорогих мережевих принтерів + 3 БФП з підтримкою ConnectKey і мережевого обліку, ми замовляємо ліцензію на сервер (Print Workflow) + 10 «конекторів» для принтерів + 6 «конекторів» для БФП. Але оскільки ліцензія на сервер вже містить 2 «конектора», загальна кількість замовлених «конекторів» дорівнюватиме 10 + 6 - 2 = 14.