Компанія Canon представила унікальний продукт - PowerShot ZOOM. Ця невелика і легка камера створена, щоб зафіксувати важливі моменти в деталях і проживати їх знову і знову. Для цього камера оснащена сенсором з роздільною здатністю 12 мегапікселів, системою стабілізації зображення і простим у використанні триступінчатим зумом.

 

У незвичайному дизайні PowerShot ZOOM втілена інноваційна концепція: модель являє собою компактний монокулярний об'єктив з суперзумом і функцією запису відео у форматі Full HD. За рахунок фокусної відстані 100 і 400 мм (оптичними засобами), а також 800 мм (цифровими засобами), ця модель відмінно підходить для зйомки сімейного відпочинку на свіжому повітрі або дикої природи з великої відстані, спортивних та розважальних подій.

Компактна камера Canon PowerShot ZOOM з суперзумом дозволить вам легко та зручно фіксувати найяскравіші моменти

Canon PowerShot ZOOM дозволяє фотографувати і знімати на відео віддалені об'єкти так, ніби вони знаходяться перед вами. Незалежно від того, чи знімаєте дитину, що забиває переможний гол з бічної лінії, або спостерігаєте за рідкісним птахом, триступеневий зум дає миттєве оптичне і цифрове збільшення. При оптичній фокусній відстані 100 і 400 мм Canon PowerShot ZOOM розмір діафрагми становить f / 5.6 і f / 6.3 відповідно, що дозволяє чітко фокусуватися на віддалених об'єктах. Цифрова фокусна відстань 800 мм оптимально підійде орнітологам-любителям або дослідникам дикої природи. Камера вагою лише 145 г забезпечує чудове для своїх розмірів масштабування. Монокулярний дизайн дозволяє знімати якісні фотографії і відео без застосування важкого обладнання, тому новинка ідеально підходить для того, щоб фіксувати особливі моменти, навіть якщо вони трапляються несподівано.

Інтуїтивні елементи керування

Завдяки мінімалістичному та ергономічному дизайну Canon PowerShot ZOOM проста у використанні. Всі п'ять кнопок зручно натискати однією рукою, тож камерою легко керувати під час фото- та відеозйомки, а також під час перегляду файлів і навігації за спрощеним, інтуїтивно зрозумілим меню. Повністю автоматична зйомка фото та відео Full HD 1080p у форматі MP4 дає можливість надійно зберігати такі важливі сімейні моменти, як перші змагання дитини або поїздка в зоопарк: що б не відбувалося перед об'єктивом, можна не турбуватися про налаштування камери. Розумний електронний видошукач відображає параметри зйомки, але не заважає бачити кадр, щоб повністю зануритися в картинку відмінної якості.

Потужний процесор DIGIC 8 створює чіткі та яскраві знімки дорогоцінних моментів і дозволяє вести серійну фотозйомку зі швидкістю 10 кадрів в секунду. Завдяки 12 Мп сенсору, що забезпечує високу роздільну здатність і швидке зчитування, можна знімати дику природу у всій ії красі та непередбачуваності. Безперервне автофокусування по обличчю робить PowerShot ZOOM ідеальною камерою для невимушеної сімейної зйомки.

Удосконалена система оптичної стабілізації зображення дає чітку картинку як для зйомки, так і для простого спостереження за об'єктами на далекій відстані. Ця невелика камера володіє потужним акумулятором і повністю заряджається від пристроїв з технологією USB Type-C USB-PD менш ніж за дві години, що дуже зручно для зйомки поза домом.

Збережіть яскраві моменти

Щоб надійно зберегти дорогі серцю спогади, в Canon PowerShot ZOOM передбачена можливість імпортувати фото на смартфон через підключення Bluetooth, щоб переглядати їх і ставити геометки (за допомогою Wi-Fi). Крім того, підтримка Wi-Fi і Bluetooth дозволяє знімати віддалено в режимі Live View через мобільний додаток Canon Camera Connect. Якщо друзі або родичі заздалегідь підключать свій смартфон до камери, то зможуть в режимі реального часу бачити те, що бачить сам фотограф через видошукач. З Canon PowerShot ZOOM можна повністю поринути в момент, розглянути всі деталі та розділити враження з друзями та родиною.

Основні характеристики Canon PowerShot ZOOM

  • Сенсор 12,1 Мп
  • Триступінчастий зум: 100, 400 і 800 мм
  • Система оптичної стабілізації по 4 осях
  • Відео в форматі Full HD 1080p (24, 25 або 30 кадр/с)
  • Сумісність зі стандартом USB Type-C USB-PD
  • Модулі Wi-Fi і Bluetooth