Від самого початку «Мегапринт» позиціонувалася як сервісна компанія, не збільшувати штучно асортимент офісної техніки, а на 100% намагалася зосереджуватися на розвиткові саме сервісу, розширенні асортименту пропозицій, щоб пропонувати замовникам повний комплекс послуг. Компанія не відмовлялася співпрацювати з жодним із виробників обладнання для друку, але найбільше співпрацює з Xerox та Epson.
Головне, чому компанія навчилася за ці роки - це враховувати потреби замовників, саме тому крокує у ногу з часом, відслідковує актуальні ринкові тенденції та пропонує замовникам сучасні рішення.

Наразі «Мегапринт» – це потужна компанія з розгалуженою структурою та кваліфікованим персоналом, яка обіймає лідерські позиції на ринку офісного та поліграфічного обладнання. У «Мегапринт» працює понад 40 співробітників. Є власний сервісний центр (та 15 сервісних інженерів, які можуть обслуговувати широкий спектр устаткування – від невеликих офісних БФП до продуктивних систем друку), копіювальний центр, офісні та складські приміщення.  Це дає компанії змогу пропонувати замовникам практично всю лінійку обладнання Xerox та Epson, з легкістю витримувати найжорсткіші умови SLA (Service Layer Agreement – угода між замовником послуги та її постачальником, що містить опис послуги, права та обов’язки сторін і погоджений рівень якості надання послуги).
Компанія "Мегапринт" пропонує не просто ЦДМ, а рішення. До 70% техніки, що наразі продається, – або в рамках аутсорсингових проектів, або нових проектів, коли замовник купує техніку на умовах покопійного контракту.
Крім обладнання, Мегапринт пропонує IT-рішення для автоматизації роботи підприємства, оптимізації документообігу. Сталим попитом у клієнтів користуються програми такі, як: SafeQ (автоматизація, облік, визначення різних «політик»), рішення Web-to-Print.

Маючи розгалужену регіональну мережу, компанія «Мегапринт» надає повний спектр послуг, що включає консультації кінцевих споживачів, продаж обладнання та програмного забезпечення, його встановлення та подальше обслуговування, а також послуги з аутсорсингу документоємних процесів і розгортання комплексних інформаційних проектів по всій Україні.
Ми чудово розуміємо важливість професіоналізму та знань особливостей діагностики та ремонту техніки, тому навчання наших інженерів було та лишається основним пріоритетом.
Крім того, менеджери з продажів на регулярній основі проходять навчальні курси та мають сертифікати згідно вимог виробників обладнання. Кожен із фахівців з продажу компанії «Мегапринт» володіє глибоким рівнем експертизи та здатен підібрати для замовника саме те рішення, якого той потребує.