Принтер Xerox C310 має всі переваги кольорових документів за мінімальні витрати. Яскраві елементи оформлення у роздільній здатності 1200x1200 dpi привернуть більше уваги до важливої інформації і зроблять візуалізацію даних більш наглядною. В той же час, функція двостороннього друку забезпечить додаткову економію, скорочуючи витрати паперу.

 

Нова модель поєднує в собі компактний розмір та низький рівень шуму з надійністю і високою продуктивністю: принтер підтримує навантаження до 80 тисяч сторінок у місяць і друкує із швидкістю 33 сторінок в хвилину — як у монохромному, так і в кольоровому режимі.

«Малому і середньому бізнесу потрібна надійна та добре захищена техніка для друку, яка здатна підвищити продуктивність роботи, не вимагаючи великих інвестицій, — відмічає Іван Соколов, менеджер з маркетингу продукції компанії Xerox Євразія. — Xerox C310 повністю відповідає цим вимогам та дозволяє невеликим робочим групам використовувати весь потенціал якісного та продуктивного кольорового друку».

Xerox C310 готовий до роботи одразу після установки. Завдяки рішенню Xerox® Smart Start принтер легко інтегрується у робоче середовище без допомоги ІТ-спеціалістів, швидко підключаючись до домашньої або корпоративної мережі Wi-Fi. Підтримка технологій Apple AirPrint, Mopria і Wi-Fi Direct® дозволить друкувати з будь якого пристрою — смартфона, планшета, настільного комп’ютера, або ноутбука. При цьому комплексна система безпеки надійно захистить конфіденційні данні і документи від киберзагроз.