Xerox Versant 4100 Press дозволяє друкувати зі швидкістю до 100 сторінок на хвилину з використанням матеріалів щільністю від 52 до 400 г / м2, в тому числі в автоматичному дуплексному режимі. Зокрема, машина підтримує листи довжиною до 660 мм - навіть в конфігурації з усіма доступними фінішними пристроями.

У новій ЦДМ вперше використовується автоматизована система PredictPrint, яка піднімає продуктивність на ще більш високий рівень. Це рішення значно прискорює перенастроювання машини при зміні матеріалів для друку і скорочує кількість помилок, викликаних людським фактором. Система діє на базі штучного інтелекту і автоматично встановлює оптимальні параметри роботи з папером, завантажуючи їх з бібліотеки або централізованого хмарного сховища.

Також в машині використовується технологія Full Width Array, яка автоматизує калібрування, профілювання, зведення передньої сторони листа з оборотом, налаштування струмів другого перенесення і однорідності щільності по листу. Це допомагає збільшити швидкість виконання замовлень і знизити навантаження на операторів.

«Ми впровадили в ЦДМ Xerox Versant 4100 Press передові технології, розроблені з урахуванням останніх галузевих тенденцій та актуальних завдань, які стоять перед великим і середнім поліграфічним виробництвом, а також невеликими друкарнями з швидко зростаючим обсягом друку, - коментує Дмитро Мокін, менеджер по галузевому маркетингу компанії Xerox Євразія. - Спираючись на можливості нової машини, поліграфісти зможуть збільшити рентабельність бізнесу і залучити більше нестандартних замовлень».

Дозвіл Ultra HD підвищує плавність ліній і градієнтів, чіткість фотографій, графіки і тексту. Контролер Xerox Versant 4100 Press обробляє зображення з деталізацією 1200x1200 dpi і глибиною кольору 10 біт, а друкуються вони з дозволом 2400х2400 dpi.

Стабільній передачі кольору, яскравості і чіткості відбитків сприяє застосування легкоплавкого сухого EA-тонера Xerox EA Low Melt Dry Ink з низьким рівнем блиску. При цьому технологія Production Accurate Registration, що підвищує точність приведення, і циклічний контроль стабільності кольору в тиражі допомагають забезпечити повторюваність результатів. Також машина підтримує автоматичне очищення тракту проходження паперу, при якій майже не потрібні ручні операції.