Київ, 06 вересня 2021 – Мегапринт починає надавати послуги з аутсорсингу друку для компанії Сігма, одного із найбільших операторів логістичної галузі, що обслуговує більш ніж 3500 торгових точок по Україні. Взаємовигідна співпраця з Мегапринт дозволить компанії Сігма, забезпечити безперебійну роботу системи друку у всіх філіях, без залучення ІТ-персоналу у задачі друку і сфокусуватися на профільному бізнесі.

Враховуючи особливості поставлених замовником завдань, співпраця між Мегапринт і Сігма полягатиме в наданні обладнання Xerox, гарантійному обслуговуванні, постачанні витратних матеріалів і сервісному обслуговуванні на весь термін дії контракту.

 

Сергій Кохан, заступник комерційного директора компанії Мегапринт, говорить: «Аутсорсинг допомагає підприємствам не тільки економити кошти і ресурси компанії, але й закладе міцну основу для подальшого розвитку компанії. Запропоновані рішення з аутсорсингу вже зараз заощаджують колосальні кошти фінансовим, логістичним, колекторським, аудиторським, страховим, консалтинговим, телекомунікаційним та іншим компаніям, дозволяючи ефективно керувати видатками на документообіг».

 

Основними етапами запуску проекту можна вважати: аналіз нагальних потреб замовника, постановку задач, розробку плану дій, комерційну пропозицію і конкурс (торги), інсталяцію обладнання та необхідного програмного забезпечення, а також підключення до віддаленого HelpDesk.

 

«Ми проінспектували 5 наших віддалених локацій по Україні. Проаналізували разом із спеціалістами Мегапринт обсяг робіт і оцінили затрати. Важливими факторами виділили безперервність процесу документообігу, своєчасне реагування на інциденти і гарантоване відновлення роботи підсистем друку у короткий період часу», - говорить Вадим Кара, начальник ІТ-відділу компанії Сігма. «Раніше, при самостійному забезпеченні процесу друку, нам доводилося винаймати сторонніх спеціалістів для обслуговування техніки, проводити закупівлі обладнання і витратних матеріалів, а також нести затрати, пов’язанні з експлуатацією приміщення. Ми вирішили, що переведення цих задач на аутсорсинг професіоналам дозволить підвищити ефективність нашого основного бізнесу, зменшить навантаження на ІТ-персонал», - відмітив Константин Урбанович, операційний директор компанії Сігма.

 

Компанія Мегапринт – платиновий партнер Xerox, заснована у 2002 році, має сервісну партнерську мережу по всій Україні, надає повний комплекс послуг з аутсорсингу, сервісного обслуговування, постачання обладнання і програмне забезпечення провідних виробників, а також гарантує врахування усіх вимог замовника і гнучкість у підготовці пропозиції.