5 жовтня 2021 року, Windows 11 стала загальнодоступною для усіх бажаючих із великою кількістю нових покращень та функцій порівняно з Windows 10. Кожен користувач може безкоштовно оновити систему на своєму ПК до версії Windows 11, за допомогою служби Windows Update. Основні зміни включають віджети на базі штучного інтелекту, поліпшення пам’яті, оновлену поведінку меню та користувальницький інтерфейс, інтеграцію з додатком для спілкування Teams, переосмислений Microsoft. Windows 11 створена, щоб полегшувати зв'язок та покращувати продуктивність.

"Після оновлення пристрою до Windows 11 у користвувачів, при бажанні, буде можливість протягом 10 днів повернутися до Windows 10, при цьому усі файли та дані, які ви перенесете з собою буде збережено, - повідомляє Microsoft. Після цього 10-денного періоду вам потрібно буде створити резервну копію даних і виконати" ‘clean install’ (чисту установку), щоб повернутися назад до Windows 10".

Корпорація Майкрософт пообіцяла щорічне оновлення функцій для Windows 11. Постачальники рішень вважають, що це буде бажаним кроком для партнерів та клієнтів, бо зменшить навантаження, пов'язане з частими оновленнями ОС.

Вже доступні для придбання нові комп'ютери із встановленою Windows 11.

Більш детальна інформація та програма PC Health Check для перевірки готовності вашого комп'ютера до Windows 11 - за посиланням.

Зустрічайте нову Windows 11 - YouTube