21 століття - пора цифрових технологій, та все ж фотографії все ще живі. Будь то фотографія з друзями або сімейна фотографія, яка прикрасить ваш робочий стіл, або знімки з відпустки, друк фотографії робить ці спогади унікальними, значущими і вічними.

 

Нова модель компактного фотопринтера Canon SELPHY SQUARE QX10 розміром з листівку. Принтер оснащений вбудованим акумулятором для друку високоякісних фотографій в будь-який час і в будь-якому місці, незалежно від того, чи були вони зняті на смартфон або на камеру. Ось п'ять причин, за якими він ідеально підходить саме для вас.

#1: Унікальний метод друку дозволяє отримувати яскраві зображення

 

На ринку існує безліч різних компактних фотопринтерів, які дозволяють легко друкувати, але ваш вибір може бути вельми обмежений, якщо ви приділяєте особливу увагу якості зображення. Якість зображення, в свою чергу, залежить від методу друку.

Як і інші принтери SELPHY, SELPHY SQUARE QX10 друкує за допомогою технології термосублімації, перенесення барвника, коли чорнильна плівка нагрівається до тих пір, поки не перетвориться на газ. Щільність чорнила можна регулювати по температурі, що дозволяє краще передавати різні відтінки кольору, домагаючись більш плавного переходу кольору без зернистості. Це забезпечує не тільки чіткі і красиві відтінки шкіри на портретах, а й точне відображення відтінків і градацій неба, хмар і природних ландшафтів.

# 2: компактний, портативний і стильний дизайн

Принтери, в яких використовується метод термосублімації, як правило, громіздкі. Та на відміну від схожих девайсів, розмір SELPHY SQUARE QX10 102,2 × 143,3 × 31,0 мм, і вага всього близько 445 г, завдяки чому він легко поміщається в сумку. Принтер доступний в трьох кольорах – рожевий, білий і чорний, тому ви можете вибрати той, який найкраще відповідає вашому унікальному стилю. Працює SELPHY від вбудованого акумулятора, що перезаряджається через USB, а це означає, що ви можете підзарядити його і в дорозі.

# 3: фотографії, що залишаються гарними до 100 років

Багато фотографій з часом починає тьмяніти через вплив тепла, повітря і вологості. Фотографії, надруковані на SELPHY SQUARE QX10, на останньому етапі друку покриваються спеціальним прозорим верхнім шаром, який не тільки надає відбитку глянсовий вид, але і захищає його від впливу масла, води, світла і газу, запобігаючи його псуванню. При зберіганні цих знімків в альбомі вони будуть залишатися красивими 100 років, так що навіть ваші внуки зможуть ними милуватися.

# 4: папір 2-в-1, яка дозволяє перетворити ваші фотодруку в наклейки

Папір, що використовується в SELPHY SQUARE QX10, такий же міцний, як і звичайний фотопапір. Але якщо ви знімете захисний лист, фото надруковане на SQUARE QX10 миттєво перетвориться в наклейку, зручну для наклеювання в альбом, або стане прикрасою подарунків чи улюбленого девайсу.

# 5: Проста обробка зображень

Ваші фотографії потрібно трохи «одягнути» перед друком? Безкоштовний додаток для смартфонів SELPHY Photo Layout 2.0 дозволяє обробляти зображення, прикрашати їх і налаштовувати їх макет до того, як ви натиснете «Друк». До творчих інструментів відносяться:

  • 10 типів макетів (включаючи різні макети з 2, 3 і 4 зображеннями)
  • 9 фільтрів
  • 10 марок
  • 6 типів перекриття
  • 10 типів кадрів
  • Paint функція
  • Введення тексту

Вражаючий, портативний і зручний принтер SELPHY SQUARE QX10 дозволяє друкувати фотографії на місці в будь-який час, в будь-якому місці. Метод термотрансферного друку сублімації фарби забезпечує високу якість зображень, що ідеально підходять для тих, хто хоче отримати круті відбитки.

Так що, якщо ви думаєте, що пора наповнити своє життя великою кількістю фарб і щасливих спогадів, не шукайте далі - ви знайшли ідеального компаньйона, і це SELPHY SQUARE QX10!