Сучасний і потужний

Оновлений Aspire 5 (A515-56) пропонує ще швидшу роботу, як порівняти з попередніми моделями, завдяки новітньому оснащенню. Стильний корпус ноутбука приховує чудовий дует процесора Intel Core і7 11-го покоління та продуктивної дискретної графіки NVIDIA GeForce MX350. У поєднанні з ОЗП загальним обсягом до 24 ГБ забезпечує швидку роботу багатьох програм одночасно. Місткий та продуктивний накопичувач M.2 PCIe SSD обсягом до 1 ТБ або жорсткий диск до 2 ТБ забезпечать вдосталь простору для зберігання даних.

Легкий і стильний

Ноутбук дістав витончений корпус завтовшки лише 17,95 мм. Верхня кришка виготовлена зі шліфованого металу та доступна в кількох кольорах. Тож користувач завжди зможе підібрати відтінок Aspire 5, який йому буде до смаку. Лептоп вирізняє вдосконалена конструкція шарніра: у розкритому вигляді піднімає дно пристрою, а створений прошарок повітря сприяє більш ефективному функціонуванню системи охолодження, яка також зазнала змін. Три режими роботи вентиляторів перемикаються сполученням гарячих клавіш. Екран охоплюють тонкі рамки завширшки менш ніж 8 мм, що надає пристрою ще більше тендітності та вишуканості.

Оснащений усім необхідним

Із новим Aspire 5 користувач швидко впорається з найрізно­манітнішими завданнями, адже ноутбук оснащено сучасними комунікаціями, зокрема швидким Wi-Fi 6 (802.11ax), майже втричі ефективнішим за модулі попереднього покоління, та портами USB 3.2 Type-C для передавання великих обсягів даних. Клавіатура має підсвічування для комфортної роботи за слабкого освітлення, окремі конфігурації оснащено сенсорним екраном. Для спрощеного входу до системи та задля захисту даних передбачено сканер відбитків пальця.

Гучний і мелодійний

Для кращих вражень від ігор чи перегляду фільмів необхідний переконливий звуковий супровід. Aspire 5 вирізняє вдосконалена аудіосистема Acer TrueHarmony, що забезпечує чітке та гучне звучання з підсиленням частот. Особлива конструкція шарніра, що піднімає нижню частину корпусу під гострим кутом, також додатково сприяє гучному звучанню вбудованих динаміків.

Ноутбук для всіх

Новий Aspire 5 – це розмаїття конфігурацій та формфакторів: ноутбук доступний як у 14-дюймовому виконанні для користувачів, що постійно в русі, так і з діагоналями 15,6 та 17,3 дюйма, оптимальними для домашнього чи офісного використання. Універсальні можливості Aspire 5 та помірна ціна підтверджують його статус дійсно «народного» пристрою для широкого загалу.