В1022 забезпечить власнику підтримку повного циклу роботи з документами: сканування, копіювання і двосторонній друк до А3 включно з якістю до 1200 dpi та швидкістю до 22 сторінок у хвилину, роздрібна ціна БФП Xerox B1022 є досить невеликою, а тепер її знижено ще більше.

Секрет криється в модульности пристрою: базову комплектацію при необхідності завжди можна розширити опціональними блоками, такими як модуль Wi-Fi, додатковий лоток подачі або автоподавач документів.

Крім того, в процесі експлуатації додаткова економія витрат здійснюється шляхом роздільного компонування тонер-картриджа і драм-картриджу.

Однак уже в базовій комплектації Xerox B1022 підтримує автоматичний двосторонній друк, підключення через USB або Ethernet і кілька варіантів драйверів друку, включаючи мову опису сторінок Adobe Postscript. Крім того, БФП «з коробки» готовий до роботи з мобільними пристроями і повноцінному хмарного документообігу, включаючи сканування, друк і відправку електронною поштою з підтримкою 256-бітного шифрування.

Особливості пристрою

БФП Xerox B1022 виконано в сучасному дизайні: закруглені кути, поєднання «традиційних» офісних кольорів білого і темно-синього.

Компонування пристрою також виконано в «класичному» стилі: «двоповерхове» розташування системи сканер, друкуючий механізм і розташований між ними вихідний лоток, фронтальний порт USB і панель управління з дисплеєм для зручної автономної роботи: оперативного копіювання, сканування і друку документів без комп'ютера.

Ще кілька років тому в такому «кубику» з ребром приблизно 55,5 см міг розміститися хіба що дуплексний БФП формату А4, але для пристрою з повноцінною підтримкою документів А3, включаючи повноколірний планшетний сканер А3, габарити Xerox B1022 виглядають досить компактно.

БФП Xerox B1022 поставляється в комплекті з кабелем живлення, стартовим тонер-картриджем, набором паперових документів, включаючи посібник користувача, керівництво зі швидкого запуску, гарантійний талон та інше, а також компакт-диском з ПО і електронними копіями посібників. Перший запуск пристрою виконується користувачем та не потребує присутності інженера.

Панель управління БФП Xerox B1022 з 2-рядковим екраном і буквено-цифровою клавіатурою дозволяє перевірити статус принтера, рівень витратних матеріалів та наявність паперу в лотках. Тут можна отримати доступ до довідкових матеріалів по апарату та до налаштувань принтера, розібратися з помилками та сервісними попередженнями, налаштувати і запрограмувати завдання.

БФП Xerox B1022 працює з різними типами носіїв, включаючи звичайний офісний, щільний папір, бланки, перфоровані і попередньо запечатані матеріали, різні сорти переробленого паперу.

У комплект поставки БФП включено стартовий тонер картридж з ресурсом до 2,5 тисяч відбитків формату А4. На відміну від стартового тонер картриджу, тонер картридж стандартної ємності для Xerox B1022 має ресурс приблизно до 13,7 тисячі відбитків А4.

Відносно невисока ціна такого картриджа обумовлена ​​тим, що в ньому міститься тільки тонер, в той час як фотобарабан (фоторецептор) виконаний у вигляді окремого знімного картриджа. Ресурс драм-картриджу становить до 80 тисяч відбитків. Тобто один фоторецептор прослужить приблизно з шістьма тонер-картриджами.

Варто врахувати той факт, що навіть у разі перевищення заявленого ресурсу апарат не припинить працювати, а видаватиме лише повідомлення про бажану заміну. Це означає, що саме користувач вибирає слушний момент для заміни фоторецептора. Таким чином досягається економія в порівнянні з комбінованими картриджами (тонер плюс фотобарабан).

У БФП Xerox B1022 зібрано воєдино все необхідне для повноцінного «старту з коробки»: комплект витратних матеріалів, інтерфейси LAN і USB, дуплексний друк, підтримка мобільних пристроїв та багато іншого. При необхідності функціональність БФП Xerox B1022 може бути оперативно розширена додатковим лотком подачі паперу, автоподавачем або інтерфейсом Wi-Fi.

І все це за ціну, порівняно доступну для БФП такого формату і продуктивності. Додаткову економію (вже в процесі експлуатації) забезпечить низька вартість відбитка, досягнута шляхом роздільного компонування тонер-картриджа і драм-картриджа: ресурс останнього дорівнює майже шести циклів заміни картриджа з тонером.

Нарешті, Xerox B1022 - це рішення, досить компактне для БФП формату А3: цей «кубик» потребує зовсім небагато місця і буде доречний навіть в невеликому офісі.