Тим, хто має сумнів чи вагається під час ухвалення рішення щодо придбання розумних світлодіодних гірлянд Twinkly, бо це ж, здається, «просто LED-лампочки на дроті, що лише змінюють кольори», рекомендуємо цей матеріал уважно дочитати до кінця.

 

Так, звичайні гірлянди різнокольорові, вони мерехтять, часом це досить красиво. Але секрет успіху Twinkly полягає в тому, як ефектно вони це роблять, хто цим може легко керувати, як відбувається небачена магія створення комплексних ефектів власноруч, наскільки якісні деталі та рішення взагалі можна отримати. Twinkly – преміальний продукт із переможними властивостями світлових декорацій. Захоплює з першого погляду, дивує власника та гостей, як ніколи раніше.

Бренд Twinkly італійської компанії Ledworks, вже відомий та бажаний у світі, розпочав шлях свого успіху в Україні. Холдинг ERC має права на дистрибуцію споживчих товарів Twinkly та професійних рішень Twinkly PRO в країнах своєї присутності, зокрема в Україні. Продукція повного асортименту Twinkly та Twinkly PRO вперше цього сезону доступна користувачам в Україні.

Twinkly – сучасні, технологічні, розумні світлодіодні декорації, якими можна адресно й ефектно керувати з мобільного додатку чи за допомогою контролера, який є в комплекті кожного продукту.

Центр розробки, дизайну та досліджень у Мілані започаткував використання в продукції Twinkly сучасних комп’ютерних чипів, якісних матеріалів, запатентованих технологій не лише щодо світлодіодів, а й у галузі розпізнавання образів, комп’ютерного зору, радіосигналів.

Як результат, створено чи не найкраще рішення у світі на всі сезони. І це не лише для винятково передріздвяного періоду, а впродовж усього року.

Twinkly вважає за краще називати свої унікальні світлодіодні продукти не «гірляндами», а «струнами», що англійською Strings. Проте, зважаючи на мовні особливості звучання й тлумачення, ми використовуватиме термін «гірлянди» як контекстно більш відповідний та зрозуміліший.

Комбінування гірлянд у синхронізовані групи для створення святкового декору мрії

Можна легко об’єднати кілька гірлянд Twinkly та прикрасити дерева, доріжки або цілий будинок... Волю фантазії разом із Twinkly!

250 світлодіодів КРІСЛО АННИ

1 гірлянда Twinkly Strings 250, Multicolor RGB

1200 світлодіодів РІЗДВЯНА ВЕЧІРКА ЛАРРІ

3 гірлянди Twinkly Strings 400, Multicolor RGB

1370 світлодіодів БУДИНОК АНДРЕА

3 гірлянди Twinkly Icicle 190, 2 гірлянди Twinkly Strings 400,Gold edition AWW

2400 світлодіодів ВІЛЛА МАРКО

6 гірлянд Twinkly Strings 400, Special Edition RGB+W

Брами незвичайного

Одна з особливостей гірлянди – нею можна керувати не лише із вбудованого пульту, а й через мобільний додаток. Безкоштовний мобільний додаток (для iOS і Android) пропонує декілька зручних сервісів одразу після налаштування гірлянди. Кортить одразу використати величезну галерею готових сценаріїв світлових шоу, небачених раніше, перемикаючи їх один за одним. До того ж є можливість їх редагування за кольорами, інтенсивністю, таймінгом, циклами чи створення зовсім нових власних ефектів та збереження їх у тій самій мобільній галереї для миттєвого чи подальшого використання.

Керувати ефектами можна без мобільного додатку, і навіть без смартфона, завдяки вбудованому контро­леру. Ба більше, можна керувати ефектами і взагалі без локальної мережі. Хоча з локальною Wi-Fi-мережею та мобільним додатком, звісно, можна отримати значно більше.

Це буде cправжня система технологій Smart IoT Twinkly. Вона широко відчинить брами можливостей для створення дійсно незвичайного! Втілити власні ефекти можна швидко та легко. Досить вибрати певні кольори, змінювати їх і просто малювати візерунок на екрані пальцем за покликом фантазії, а вогні гірлянди вмить реагуватимуть, відповідно вмикаючись та змінюючи кольори чи їх інтенсивність.

До того ж кожен ефект може бути синхронізовано з музикою.

Ще одна важлива особливість Twinkly – 3D- чи 2D-меппінг (mapping)

Справжня сила технології Twinkly полягає в її інноваційній функції комп’ютерного зору для завдань меппінгу.

Додаток може визначити точне положення кожного світлодіода через камеру смартфона і створити в такий спосіб їх повну карту для подальшого використання та створення ефектів у масштабі. І не лише з одного боку інсталяції (2D), а й в режимі 360° (3D). Завдяки функції меппінгу не треба дбати про послідовність світлодіодів гірлянди на об’єкті. Значення має лише їх кількість на одиниці площі, і байдуже в якому порядку вони там розташовані – меппінг все владнає та налаштує.

Синхронізація з пристроями Smart Home

Синхронізація з пристроями Smart Home завдяки повній підтримці IoT помножить цінності володіння. Можна дати команду Google або Alexa (англійською, одночасно вдосконалюючи її) увімкнути чи вимкнути гірлянду, налаштувати яскравість чи змінити кольори. Наприклад, скажіть: «Alexa, set it Yellow-Blue», і кольори відповідно зміняться. Особливого ефекту набуває композиція з кількох гірлянд, синхронізованих через додаток для узгоджених дій як єдиний керований ансамбль! Назва цієї функції – Група.

Наприклад, маємо освітлену ялинку та гірлянди на вікнах і дверях, а також на дереві та балконі. Об’єднуємо їх у групу, синхронізуючи в один ансамбль, і, як результат, маємо захопливий загальний ефект. Кожен ефект, який буде надалі обрано, одночасно відтворюватиметься всіма об’єктами групи! Можна об’єднати в синхронізовану групу аж до 10 різних чи однакових гірлянд Twinkly Gen II (Gen II – назва другої генерації продуктів, які виготовляли в другій половині 2019 та у 2020-му році) та в такий спосіб мати аж до 4 000 світлодіодів у такому ансамблі-групі.

А з професійними рішеннями Twinkly PRO такі групи взагалі не мають меж за кількістю світлодіодів та ефектів із розширеними можливостями.

Чи хтось досі вважає, що світлодіодні кольорові прикраси доречні винятково на Різдвяні свята та Новий рік? Мабуть, уже ні. Із Twinkly – точно ні. Прикрасити дерева та кущі, оздобити стежинки чи вкрити газони, прикрасити стіни, будинки, вікна і двері – тепер це неабияк ефектно з Twinkly.

Сутінки та ночі будь-якої пори року – це час Twinkly. А вдень таймер у додатку вимикатиме їх за бажанням власника.

Повний асортимент Twinkly в Україні

До цього року гірлянди Twinkly часом надходили в Україну, але несистемними шляхами. Хтось купував для себе за кордоном, хтось деінде в нашій країні. Повного асортименту, ще й доступного одразу, ніколи не було. Продукція іноді була неадаптована до потреб користувачів. А частіше її взагалі не було (попри декларування) і натомість пропонувалися сумнівні «заміни». Тепер усе інакше.

Ми почали дистрибуцію повного асортименту Twinkly. Весь асортимент доступний охочим у магазинах бізнес-партнерів ERC в усіх областях та великих містах України. Коли цей часопис потрапить до ваших рук, біля бізнес-центру холдингу ERC у сквері буде влаштовано першу велику інсталяцію на базі професійних рішень Twinkly PRO та Twinkly. Її влаштовано не лише як рекламу продукції, не лише на втіху мешканцям та гостям міста, не лише як приклад для розповсюдження, а ще й як майданчик для навчань та експериментів для наших бізнес-партнерів.

Три колекції

Twinkly в гірляндах застосовує три новітні типи світлодіодів нового покоління, завдяки яким продукція вигідно вирізняється з-поміж численних інших пропозицій. Ці три типи відмінні за конструктивами лінз і кольорами світла: RGB, AWW та RGBW. Їх відповідно використано в назві кожного продукту Twinkly.

Яскраво-барвиста колекція RGB, відома як Twinkly Multicolor Edition

Найчисленніша в загальному асортименті з-поміж трьох типів.

Видає 16 000 000 ультраяскравих кольорів та їх тонів.

Кольори RGB закцентовано спеціальною формою об'єктива з кришталево чистою пласкою поверхнею та дифузно-розсіювальними боками для рівномірного світла без перешкод виразності й потужності.

Елегантна колекція AWW, відома як Twinkly Gold Edition

Для класичних сценаріїв, зневажливих до кольорових шоу.

Створена для тих, хто цінує переваги досконалості, впевненості кришталево чистого білого, металево-срібного, льодяно-прозорого білого світла і спокійної доброти та спокуси теплого білого аж до бурштинно-золотавих тонів.

Конструктив ламп з особливою увігнутою й цілком прозорою поверхнею висвічує вогні блискуче й елегантно.

Найпотужніша за можливостями колекція RGBW, відома як Twinkly Special Edition

Поєднує в одному типі переваги попередніх двох – повний спектр RGB (16 000 000 кольорів) і вінтажні теплі чи холодні білі тони спектра AWW.

Ця колекція водночас барвиста та класична.

Це, мабуть, складно уявити, але можна відтворити та побачити, маючи її.

Шість серій

У родині продукції Twinkly є конструктивні серії, кожна з яких використовує три типи світлодіодів: RGB, AWW чи RGBW. Серії визначено назвами, які говорять самі за себе. Таких конструктивних серій – шість.

SPITZER – спалах зірки

40 променів з одного центру. Такі зірки манитимуть погляд до стелі. А зірки на рівні підлоги чи трави – то теж незвичайно.

STRINGS – струни чи нитки

Найтрадиційніша за конструктивом послідовність певної кількості ламп на відстані 10 см одна від одної. Але революційна за реалізацією та ефектами.

CURTAIN – завіса

Послідовність довгих (2,1 м), вертикально звисаючих сегментів у вигляді Strings на горизонтальній несучій.

Хіба лише для дверей і вікон, коли фантазія веде далі?! Хіба завжди вертикально/горизонтально?! Їх можна зібрати в коси, підв’язати як стрічки та відтворити безліч інших ідей для розташування.

CLUSTER – кластер він і є

Проте це щось незвичайне. Неначе модифікація конструктиву Strings, де лампи вже не в ланцюжку, а, як листя, розташоване на стеблині на коротеньких гілочках, які розгалу­жуються на всі боки з інтервалом 1,5 см.

Це, мабуть, найсучасніша технологія декорування з-поміж інших конструктивів Twinkly.

ICICLE – бурульки чи дощ

Довга послідовність коротеньких (на 2-6 ламп), вертикально звисаючих сегментів у вигляді Mini Strings на горизонтальній несучій.

Оригінальне рішення для декорування невиразної стіни або темного вікна. Або просто підвішене під стелею чи на просторі – як заманеться. Хіба завжди вертикально/горизонтально? Ні, під будь-яким кутом!

PRELIT – серія гірлянд Strings

Вона інстальована та налаштована на ялинках, ялинкових гірляндах або віночках одразу із заводу.

Зручно з погляду організації кабелів. Часом поєднує кілька гірлянд. Найкраще рішення для швидкого та зручного розгортання і згортання для наочної демонстрації переваг Twinkly, наприклад, у магазинах із продажу рішень Twinkly. Продавці радітимуть, що все вже на ялинці зроблено за них. І ялинку теж не треба шукати чи купувати. А ще це чудове рішення для охочих придбати нову ялинку. Надсучасну, миттєво засвічувану.

Twinkly – це легко, сучасно, неперевершено й ефектно

Знаючи три типи світлодіодів-ламп Twinkly та конструктивні серії, ознайомитися з усіма продуктами з асортименту Twinkly та вибрати потрібне легко: до вищенаведеного додаються лише дві варіації за кількістю ламп у представників кожної серії та за кольором ізоляції кабелю. Тобто є чотири ознаки, за якими можна визначити певний продукт Twinkly: конструктив, тип і кількість світлодіодів, колір ізоляції кабелю. Усе це міститься в коді товару Twinkly. Легко й тут.

Що важко? Важко вибрати одну, бо кортітиме купити ще. Найоптимальніше рішення – вибрати три-чотири. Та Music Dongle до цього для зручної синхронізації музики та світла.

Наголошуємо, Twinkly руйнує стереотипи про світ гірлянд та методи їх застосування, як і стандарти декорувань, коли такі взагалі мають бути. Twinkly радо буде поруч із кожним.

Twinkly Strings – модернові володарі яскравих вечірок і ночей. Час творити дива з Twinkly!