Грудень - це беззаперечно місяць подарунків. Всі метушливо підбирають ідеальний подарунок не тільки для рідних та друзів, а також для себе.

 

Хороший подарунок – це той, яким будуть користуватись та згадувати про Вас з посмішкою. Обрати корисний та приємний подарунок справа доволі не проста, тому ми вирішили допомогти, та підібрали технічні аксесуари серед асортименту 2Е, що обов’язково стануть у нагоді.

Бездротова клавіатура 2E KT100

Клавіатура з тачпадом 2E KT100 створена, щоб переглядати фільми чи керувати мультимедіа з комфортом на відстані до 10 м. Сумісна із Smart TV, Android, Windows!

Бездротова миша 2E MF209

Той, хто постійно працює за комп’ютером точно буде радий новій комп’ютерній мишці з soft-touch покриття 2Е MF209, з нею працювати одне задоволення та рука не втомлюється.

Кабелі 2E Fur

Кабелі 2E Fur не тільки заряджають гаджети із рознімом Lighting та MicroUSB, а своїм пухнастим виглядом підніматимуть настрій власнику. Це чудовий додаток до основного подарунку, або ж - якщо потрібно - маленький символічний презент :)

Power Bank 2е Sota Series

Power bank – універсальний подарунок, як дітям так і дорослим, адже гаджети, які постійно потрібно заряджати є в кожного. Із Power Bank 2е Sota Series Ви точно не прогадаєте.

Акустична колонка 2Е SoundXBlock

Для створення новорічної атмосфери найкраще підійде бездротова акустична колонка 2Е SoundXBlock. Колонка відтворює звук у діапазоні від 115 Гц до 15 кГц, що дозволяє відчути кожний інструмент у композиції.

Ігрова миша 2Е MG310

Найкращий подарунок геймеру -  ігровий аксесуар. Наприклад, ігрова миша 2Е MG310, що має 8 клавіш, одна з яких має функцію Double Click. Із цим гризуном у гравця будуть лише перемоги!

Захисні окуляри 2Е

Захисні окуляри 2Е підійдуть, як геймерам так і людям, які постійно працюють чи навчаються за комп’ютером. Окуляри допоможуть знизити втому очей від шкідливого впливу синього випромінювання.

Бездротові навушники 2Е RainDrops

Послухати музику в дорозі чи під час роботи любить більшість. Звичайні навушники це не завжди зручно - бездротові навушники 2Е RainDrops - знахідка! Зручні, стильні та приємна ціна.

УФ-стерилізатори 

УФ-стерилізатор - це те, що потрібно кожному з нас, а особливо в карантинний період. Він знищує до 99% мікроорганізмів із гаджетів та аксесуарів, якими користуємось щодня. 

УФ-стерилізатор 2E UVSB021 Pro можна використовувати із аромамаслами, та одночасно заряджати смартфон чи навушники.

УФ-стерилізатор 2E UVSB010 з підтримкою бездротової зарядки Qi універсальна річ, що не тільки захистить від шкідливих бактерій, а ще може одночасно заряджати до 3-х пристроїв.

Рюкзак 2Е StreetPack

Беззаперечно, рюкзак - незамінний та практичний подарунок. Рюкзак 2Е StreetPack виконаний у повсякденному стилі та представлений у 4 кольорах: синій, темно-синій, чорний та жовтий. А ще можна покласти всі попередні подарунки в місткий рюкзак 2Е!